Stálá nabídka

Řezané květiny

Svátek, narozeniny, ukončení studia, svatba, pohřeb, z lásky nebo jen pro radost. Prostě pro každou příležitost najdete v naší prodejně krásné kytice a aranže, které pro Vás připraví naši zaměstnanci.

Stromy a keře

Naše zahrada není velká, ale dle možností Vám nabízíme trvalky, ovocné stromky, keře, drobné ovoce jako angrešt, rybíz, maliny, rakytník a jiné.Samozřejmostí jsou skalničky a trvalky a hlavně sortiment bylinek.

Semena a nářadí

Vždy po Novém roce máme velký výběr semen od osvědčené firmy SEMO. Najdete zde i kvalitní trávní směsi a kvalitní uznanou sadbu cibule, česneku a brambor v mnoha odrůdách. Pro práci na zahradě najdete nářadí zn. Fiskus, Gardena, dětské nářadí a jiné

Dekorace a bytové doplňky

Chybí vašemu bytu nějaký doplněk přijďte si k nám vybrat polštáře, hodiny , sošky, suché aranže, misky, hrnky , umělé květiny, svíčky a jiné.

Pokojové květiny

Zařizujete byt? Pokojové rostliny Vám ho pomohou zútulnit. Vyberete si z naší nabídky kvetoucích i stálezelených rostlin.

Substráty a hnojiva

Pro dobrý vzhled a zdárný růst je důležitý dobrý substrát a pravidelná dávka živin. U nás najdete substráty z Forestiny. Doporučíme Vám hnojiva sypká, kapalná, granulovaná od několika firem dle Vašeho výběru Samozřejmostí pro ošetřování rostlin jsou i prostředky proti škůdcům a chorobám rostlin a herbicidy proti nežádoucí vegetaci.

Květináče a truhlíky

Do interiéru, na balkon či terasu i do zahrady u nás najdete velký výběr jak plastových tak keramických nádob různých velikostí , dekorů a barev.

NOVÉ STRAŠECÍ - stálá nabídka
© 2017 Květiny a zahrada | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.