Telefon 313 573 440, e-mail: dusantomasek@c-mail.cz
Vítáme Vás na stánkách Zahradnictví Tomášek.
Naše firma se zabývá prodejem květin, stromů, keřů,
dekorací a potřeb pro zahradu a interiér.
Zahradnictví Tomášek - Nové Strašecí Zahradnictví Tomášek - Nové Strašecí Zahradnictví Tomášek - Nové Strašecí

Řezané květiny

Svátek, narozeniny, ukončení studia, svatba, pohřeb, z lásky nebo jen pro radost. Prostě pro každou příležitost najdete v naší prodejně krásné kytice a aranže, které pro Vás připraví naši zaměstnanci.

nabídkapřejít na nabídku

Pokojové květiny

Zařizujete byt? Pokojové rostliny Vám ho pomohou zútulnit. Vyberete si z naší nabídky kvetoucích i stálezelených rostlin.

nabídkapřejít na nabídku

Stromy a keře

Naše zahrada není velká, ale dle možností Vám nabízíme trvalky, ovocné stromky, keře, drobné ovoce jako angrešt, rybíz, maliny, rakytník a jiné.Samozřejmostí jsou skalničky a trvalky a hlavně sortiment bylinek.

nabídkapřejít na nabídku

Substráty a hnojiva

Pro dobrý vzhled a zdárný růst je důležitý dobrý substrát a pravidelná dávka živin. U nás najdete substráty z Forestiny. Doporučíme Vám hnojiva sypká, kapalná, granulovaná od několika firem dle Vašeho výběru Samozřejmostí pro ošetřování rostlin jsou i prostředky proti škůdcům a chorobám rostlin a herbicidy proti nežádoucí vegetaci.

nabídkapřejít na nabídku

Semena a nářadí

Vždy po Novém roce máme velký výběr semen od osvědčené firmy SEMO. Najdete zde i kvalitní trávní směsi a kvalitní uznanou sadbu cibule, česneku a brambor v mnoha odrůdách. Pro práci na zahradě najdete nářadí zn. Fiskus, Gardena, dětské nářadí a jiné

nabídkapřejít na nabídku

Květináče a truhlíky

Do interiéru, na balkon či terasu i do zahrady u nás najdete velký výběr jak plastových tak keramických nádob různých velikostí , dekorů a barev.

nabídkapřejít na nabídku

Dekorace a bytové doplňky

Chybí vašemu bytu nějaký doplněk přijďte si k nám vybrat polštáře, hodiny , sošky, suché aranže, misky, hrnky , um. květiny, svíčky aj.

nabídkapřejít na nabídkuDárkový poukaz

Nevíte jaký dárek by byl vhodný pro vaše blízké? Zakupte si u nás dárkový poukaz v hodnotě 300,-Kč nebo 500,-Kč, kterým určitě nezklamete. Vámi obdarovaný si může vybrat dle svých potřeb a vkusu cokoliv z našeho rozsáhlého sortimentu.


ADRESA

Okružní 733
271 01, Nové Strašecí

mapamapa zde

KONTAKTY

tel: 313 573 440

e-mail: dusantomasek@c-mail.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá: 8.00 - 17.00 hod.

So: 8.00 - 12.00 hod.

ZÁKONNÉ INFORMACE

Dušan Tomášek, Okružní 733, 271 01, Nové Strašecí, IČ: 45813272, DIČ: CZ7303131209. Zápis v živnostenském rejstříku vedeném u Městského úřadu Rakovník od 07.04.1992